Vardinis Advento kalendorius

Kategorija: Idėjos Kalėdoms

Šv. Kalėdų laukimas iš ties stebuklingas metas. Šventės laukimas gali prailgti, ypač vaikams, nes jų laiko suvokimas yra kitoks nei suaugusiųjų. Mažiesiems dvi dienos gali atrodyti, kaip dvi savaitės, todėl sukūrėme originalų Advento kalendorių, kuris padės linksmai ir išradingai skaičiuoti dienas iki šv. Kalėdų.

Sukūrėme iš ties žaismingą Advento kalendoriaus variantą, kada kiekvieną dieną reikia nutrinti po vieną langelį, po kuriuo slepiasi įvairios užduotėlės, žaidimai ar dovanėlės. Pavyzdžiui, gruodžio 10 d. po nutrinamu langeliu slepiasi užduotis parašyti Kalėdų seneliui laišką, nes jis nori žinoti, ką vaikas norėtų gauti dovanų. Gruodžio 12 d. vaikuičiui priklauso saldi dovanėlė, nes praėjo pusė laiko iki švenčių ir jis uoliai vykdė visas užduotis.

 

Prie Advento kalendoriaus paruošėme instrukciją tėveliams, ką reikėtų pasiruošti, kad Advento kalendorius būtų pilnai išnaudotas.

Šia Advento kalendorius taip gali tapti smagia atrakcija visai šeimai, jeigu visi drauge įsitrauksite į šv. Kalėdų laukimą ir prisidėsite prie Advento kalendoriaus užduočių atlikimo. Tai taip pat yra ne tik smagus būdas laukti švenčių, tačiau ir edukacinė priemonė, padedanti vaikams suprasti laiko trukmę, įtraukianti vaikus į įdomią veiklą ir skatinanti vaikų kantrybę, nes kiekvieną dieną galima nutrinti tik po vieną langelį. Langelių trinimas taip pat padeda vystytis vaikų smulkiajai motorikai. Kalendorius skirtas įvairaus amžiaus vaikams, nes užduotėlės sugalvotos tokios, kad būtų jas galima atlikti ir mažam, ir dideliam, o geriausiai – su visa šeima. 

Kaina

Kaina 8 €. Į rinkinį įeina personalizuotas advento kalendorius bei instrukcija tėveliams.

Pristatymas

Advento kalendorių atsiimti būtų galima Kaune. Siunčiame per kurjerį - 4 € arba per Omniva pašotmatus - 2,8 €.

Užsakymas

Užsakyti galite ČIA arba parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt . Laiške nurodykite vaikučio vardą, o mes jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Straipsniai toje pačioje kategorijoje

Panašūs straipsniai

Komentarai

Palikite savo komentarą