Krikštynos yra labai svarbi, viena iš pirmųjų vaikučio švenčių jo gyvenime. Krikštynų metu visa šventė sukasi aplink krikštuką, visas dėmesys sukoncentruotas į jį. Vaikučiui sakomi linkėjimai, pasižadama jį išmokyti įvairių dalykų, žaidžiami žaidimai ir pan. Todėl krikštynų šventė bus įdomesnė ir išliks visiems ilgai atmintyje, jeigu jūs pasirūp...

Krikštynos yra labai svarbi, viena iš pirmųjų vaikučio švenčių jo gyvenime. Krikštynų metu visa šventė sukasi aplink krikštuką, visas dėmesys sukoncentruotas į jį. Vaikučiui sakomi linkėjimai, pasižadama jį išmokyti įvairių dalykų, žaidžiami žaidimai ir pan. Todėl krikštynų šventė bus įdomesnė ir išliks visiems ilgai atmintyje, jeigu jūs pasirūpinsite įvairia krikšto šventine atributika.  Krikštynų šventės metu neatsiejamu atributu gali tapti krikštynų diplomai. O jeigu juos įteiksite žaidimo forma, tuomet šventė bus tikrai smagesnė. Krikštynų diplomai  teikiami seneliams, tėveliams, krikšto tėveliams ar kiekvienam svečiui atskirai. Be to, tai bus puiki atminimo dovana kiekvienam šventės dalyviui!

Daugiau

Krikštynų diplomai 

Yra 67 prekės(-ių).

Subkategorijos

Tėveliams

Krikštynų diplomus tėveliams dažniausiai įteikia krikšto tėveliai. Tai puikus būdas pagerbti tėvelius, kurie taip skrupulingai ruošėsi krikštynų šventei. Krikštynų diplomai tėveliams gali būti dviejų tipų – liudijimas, kad tėveliai yra tinkamai pasiruošę auginti savo mažylį, arba vaikučio įsakymai, kuriuos tėveliai įsipareigoja vykdyti visą gyvenimą.
Partypanda.lt gaminami diplomai itin spalvingi, atspausdinti ant standaus kokybiško A4 formato popieriaus. Diplomai gali būti kuriami individualiai, kuomet krikštynų diplome įrašomas vaiko vardas, krikštynų data bei patalpinama vaikučio nuotrauka. Diplomai paruošti jau su tekstu viduje. Juos galima įrėminti.
Tai itin žaismingas būdas įprasminti svarbius dalykus, kurie išliks ilgam.

Krikšto tėveliams

Krikštynų diplomai krikšto tėveliams – tai puikus būdas raštiškai patvirtinti ryšį tarp krikšto tėvelių bei krikštuko. Kadangi krikšto tėveliai įsipareigoja rūpintis savo krikšto vaiku visą gyvenimą, todėl tai pažymėti krikštynų šventėje tiesiog būtina, todėl krikštynų diplomų įteikimas gali tapti vienu iš pagrindiniu krikšto šventės akcentų.
Diplomai krikšto tėvams gali būti keletos rušių:
-liudijimas, kad šie du žmonės tapo krikšto tėveliais ir turi tam tinkamą pasirengimą
-krikštuko įsakymai krikšto tėvialiams, kurie turi būti vykdomi visą gyvenimą
-pasižadėjimai krikšto vaikui, kurių privalu laikytis
Diplomai krikšto tėveliams itin spalvingi, atspausdinti ant standaus kokybiško A4 formato popieriaus. Diplomai gali būti kuriami individualiai, kuomet krikštynų diplome įrašomas vaiko vardas, krikštynų data bei patalpinama vaikučio nuotrauka. Diplomai paruošti jau su tekstu viduje. Juos galima įrėminti.

Seneliams

Krikštynų diplomai, pasižadėjimai ir įsakymai seneliams - graži dovana ir pramoga krikštynų šventės metu, pagerbiant ir apdovanojant krikštuko senelius.

Partypanda.lt el. parduotuvėje galite rasti platų krikštynų diplomų, įsakymų ar pasižadėjimų seneliams pasirinkimą, su iš karto parengtais tekstais, spalvingais maketais ir dideliu temų pasirinkimu. Krikštynų diplomo įteikimas gali būti vienas iš pagrindinių šventės akcentų, kuris pakels nuotaiką. Be to, tai graži krikštynų dovana ir atsiminimas seneliams.

Broliui, sesei

Nors krikštynų šventė ir visi jos akcentai yra sutelkti į mažąjį krikštuką, tačiau labai svarbu nepamiršti paminėti ir mažylio brolius ar seses, kurie būtų pastebėti ir įvertinti šventės metu. Tam puikiai tinka krikštynų įsakymai, kuriuos brolis ar sesė turi visiems garsiai perskaityti ir pasižadėti vykdyti. Tai bus smagi šventės pramoga!

Padėkos, sertifikatai

Krikštynų padėkos ir sertifikatai dažniausiai įteikiami kiekvienam šventės svečiui, kaip padėka už dalyvavimą jums svarbioje šventėje. Tai yra maža dovanėlė ir atsidėkojimas. Taip kiekvienas šventės dalyvis lieka įvertintas ir pastebėtas.

Be to, krikštynų padėkos gali būti įteikiamos žmonėms, kurie prisidėjo prie įsimintinos krikštynų šventės organizavimo, pvz, šeimininkėms už skanų maistą, muzikantams už šaunią muziką, dekoratoriams už gražias dekoracijas ir t.t. 

Rodoma 1 - 67 iš 67 dalykų