Krikštynų diplomus tėveliams dažniausiai įteikia krikšto tėveliai. Tai puikus būdas pagerbti tėvelius, kurie taip skrupulingai ruošėsi krikštynų šventei. Krikštynų diplomai tėveliams gali būti dviejų tipų – liudijimas, kad tėveliai yra tinkamai pasiruošę auginti savo mažylį, arba vaikučio įsakymai, kuriuos tėveliai įsipareigoja vykdyti visą gyve...

Krikštynų diplomus tėveliams dažniausiai įteikia krikšto tėveliai. Tai puikus būdas pagerbti tėvelius, kurie taip skrupulingai ruošėsi krikštynų šventei. Krikštynų diplomai tėveliams gali būti dviejų tipų – liudijimas, kad tėveliai yra tinkamai pasiruošę auginti savo mažylį, arba vaikučio įsakymai, kuriuos tėveliai įsipareigoja vykdyti visą gyvenimą.
Partypanda.lt gaminami diplomai itin spalvingi, atspausdinti ant standaus kokybiško A4 formato popieriaus. Diplomai gali būti kuriami individualiai, kuomet krikštynų diplome įrašomas vaiko vardas, krikštynų data bei patalpinama vaikučio nuotrauka. Diplomai paruošti jau su tekstu viduje. Juos galima įrėminti.
Tai itin žaismingas būdas įprasminti svarbius dalykus, kurie išliks ilgam.

Daugiau

Tėveliams 

Yra 14 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų