Krikštynų šventės vietai papuošti dažnai naudojamos girliandos su užrašais "Krikštynos", "Krikštas", taip pat vardinės girliandos, kuriose užrašytas krikštuko vardas. Tai graži ir nebrangi dekoracija, pagyvinanti šventės vietą. Krikštynų girliandos kabinamos patalpoje arba lauke, dažniausiai ant sienos, saldaus stalo, tvorelės, gyvatvorės ar med...

Krikštynų šventės vietai papuošti dažnai naudojamos girliandos su užrašais "Krikštynos", "Krikštas", taip pat vardinės girliandos, kuriose užrašytas krikštuko vardas. Tai graži ir nebrangi dekoracija, pagyvinanti šventės vietą. Krikštynų girliandos kabinamos patalpoje arba lauke, dažniausiai ant sienos, saldaus stalo, tvorelės, gyvatvorės ar medžio šakų, priklausomai nuo šventės vietos.

Mes siūlome jau paruoštas kabinimui popierines įvairiaspalves girliandas jūsų krikštynų šventei. Jums tereikės jas pakabinti. Girliandos pagamintos ant standaus popieriaus, kokybiškai atspausdintos. Prie jų pridedamos virvelės pakabinimui. Galime pagaminti tik jums skirtą girliandą su norimomis spalvomis, personažais, užrašais. Originaliai papuoškite savo krikštynų šventę!

Daugiau

Girliandos krikštynoms 

Yra 18 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų