Krikštynos viena svarbiausių ir įspūdingiausių  švenčių žmogaus gyvenime, kada mažas žmogutis tampa tikru krikščioniu. Tai jauki ir šilta šeimos šventė, kurią būtinai reikia pažymėti gražiai pasipuošus.

Mūsų kuriama originali krikštynų atributika ir dekoracijos papuoš jūsų vaiko krikštynų šventę, padarys ją ypatingesnę, galėsite padaryti daug gr...

Krikštynos viena svarbiausių ir įspūdingiausių  švenčių žmogaus gyvenime, kada mažas žmogutis tampa tikru krikščioniu. Tai jauki ir šilta šeimos šventė, kurią būtinai reikia pažymėti gražiai pasipuošus.

Mūsų kuriama originali krikštynų atributika ir dekoracijos papuoš jūsų vaiko krikštynų šventę, padarys ją ypatingesnę, galėsite padaryti daug gražių nuotraukų ir turėti nuostabių prisiminimų.

Paprastai per krikštynas svečiai krikštukui sako daug linkėjimų bei pažadų. Juos gražiai įamžinti galite pažadų bei linkėjimų kortelėse. Taip pat dažna krikštynų atrakcija – spėliojimas, kuo mažylis galėtų tapti užaugęs. Tam pasitarnaus originalios būsimos profesijos kortelės, kurias galėsite išsaugoti iki vaikučio pilnametystės.

Nors krikštynų dėmesio centre yra mažasis šventės kaltininkas, tačiau parodytas dėmesys svečiams, atraktyvios šventinės dekoracijos ir atributika padės sukurti jaukią krikštynų atmosferą. Pvz, svečių medžio kūrimas dėliojant antspaudus, šmaikščių diplomų įteikimas kiekvienam svečiui, jaukios krikštynų dovanėlės. Šventės metu pavaišinkite svečius šampanu ar kitu gėrimu, papuoštu specialiai jūsų krikštynoms pagaminta etikete ant butelio, krikštynų saldainiais su krikštuko nuotraukomis. Visa tai sukurs įsimintiną šventės atmosferą!

Daugiau

Krikštynos 

Yra 433 prekės(-ių).

Subkategorijos

Krikštynų diplomai

Krikštynos yra labai svarbi, viena iš pirmųjų vaikučio švenčių jo gyvenime. Krikštynų metu visa šventė sukasi aplink krikštuką, visas dėmesys sukoncentruotas į jį. Vaikučiui sakomi linkėjimai, pasižadama jį išmokyti įvairių dalykų, žaidžiami žaidimai ir pan. Todėl krikštynų šventė bus įdomesnė ir išliks visiems ilgai atmintyje, jeigu jūs pasirūpinsite įvairia krikšto šventine atributika.  Krikštynų šventės metu neatsiejamu atributu gali tapti krikštynų diplomai. O jeigu juos įteiksite žaidimo forma, tuomet šventė bus tikrai smagesnė. Krikštynų diplomai  teikiami seneliams, tėveliams, krikšto tėveliams ar kiekvienam svečiui atskirai. Be to, tai bus puiki atminimo dovana kiekvienam šventės dalyviui!

Profesijos spėjimo...

Suteikite krikštynų svečiams smagią atrakciją - leiskite paspėlioti, kokia galėtų būti būsimoji krikštuko profesija. Žavios, žaismingos, netgi vienetinės būsimosios profesijos spėjimo kortelės - į jas įrašykite savo spėjimą, o po daugelio metų galėsite pasižiūrėti, kieno spėjimas buvo arčiausiai tiesos.  

Kortelės pagamintos ant standaus (250 g/m2) kokybiško popieriaus. Tai puikus atsiminimas ir smagi šventės pramoga.

Pasižadėjimų kortelės

Paprastai per krikštynas svečiai krikštukui sako daug linkėjimų bei pažadų. Juos gražiai įamžinti galite pažadų bei linkėjimų kortelėse. Įvairaus dizaino ir temų pažadų kortelės, pagamintos ant standaus (250 g/m2) kokybiško popieriaus. Šios kortelės išdalinamos krikštynų šventės svečiams, kuriose jie turi parašyti savo pažadą krikštukui, kurį turės įvykdyti. Po to visi pažadai perskaitomi garsiai. Vėliau kortelės gali būti saugomos iki 18 vaiko gimtadienio ar kitos progos. Tai puikus atsiminimas ir smagi šventės pramoga.

Krikštynų etiketės,...

Krikštynų etiketės ant butelių pagražina jų estetinį vaizdą, sukuria žaismingą nuotaiką ir gali papildyti šventės temą. Lipdukai ir etiketės ant butelių gali būti pritaikyti pagal jūsų krikštynų šventės temą, pvz, su meškučiais, vėjo malūnėliais, drugeliais, angeliukais ir t.t. Jos gali būti įvairių formų, spalvų bei užrašų. Etiketės gali būti klijuojamos ne tik ant alkoholio butelių, pvz, šampano ar degtinės, bet ir ant kitos taros, pvz, buteliukų, stiklainiukų, dekoratyvių indų, kuriuose gali būti serviruojami kiti produktai: limonadas, saldainiai, širšių medus ir pan. Taip krikštynų etiketės ir lipdukai gali būti klijuojami ne tik ant suaugusiems skirtų produktų, bet ir vaikams. Kiek džiaugsmo suteiksite mažiesiems šventės dalyviams, jeigu nupirksite vaikiško šampano ir dekoruosite jį vienetine vardine šventine etikete.

Partypanda.lt el. parduotuvėje rasite platų krikštynų etikečių ir lipdukų pasirinkimą: etikečių ant šampano butelių, lipdukų širšių medui ar lipdukų krikštynų lauktuvėms.

Krikštynų atributika

Norėdami sukurti nepaprastą krikštynų šventės atmosferą, kuri ilgai visiems išliks atmintyje, papuoškite savo mažylio šventę originalia krikštynų atributika ir dekoracijomis. Šiuo metu itin svarbu krikštuko tėvams ir/ar krikšto tėveliams pasirūpinti ne tik krikštynų ceremonija ar krikštynų dovanomis, bet ir šventės vietos apipavidalinimu, šventine atributika, kuri neleis nuobodžiauti ir sukurs įsimintiną krikštynų šventę. Įteikite šventės dalyviams mažas dovanėlės, kurios ilgai primins apie jūsų šventę. Papuoškite krikštynų stalą spalvingomis kortelėmis, angeliukais, keksiukų smeigtukais. Aplinką pagyvinkite vardinėmis girliandomis Nepamirštamai krikštynų šventei surengti pasirinkite šventės spalvą ir temą, kurią lengvai įgyvendinsite su mūsų siūloma krikštynų atributika ir dekoracijomis.
Įvairi ir originali krikštynų atributika bei dekoracijos neleis šventės svečiams nuobodžiauti, šventė taps nepamirštama.

Krikštynų laikraštukas

Krikštynų laikraštukas (Krikštukas)

Krikštynų laikraštukas (Krikštukas) – nuotaikingas originalus informacinis leidinys, kuriame rasite informaciją apie vaikutį, krikštą, vaikų auklėjimą ir kt. Tai nuostabus šventės atributas ir puikus prisiminimas mažyliui, tėveliams ir šventės svečiams. Kurkime originalią šventės atmosferą!

 

Krikštynų laikraštukų užsakymas:


1. Užsakymai pateikiami ir derinimai elektroniniu paštu info@partypanda.lt
2. Išsirinkite krikštynų laikraštuko maketą ir parašykite jo pavadinimą.
3. Užpildykite užsakymo anketą, kurią rasite čia: Anketa. Atsiųskite mums informaciją bei nuotraukas, kurias norite patalpinti į laikraštuko maketą.

Atrinkite kokybiškas nuotraukas. Nuotraukų pavadinime nurodykite kur tėveliai, krikšto tėvai, tetos ir dėdės, seneliai.
4. Iš pateiktos informacijos mes sudėliosime tekstus ir parinksime iliustracijas. Maketai yra ganėtinai individualūs, todėl nėra tipinių šablonų, kiekvienam darbui parenkami tekstai bei apipavidalinimas pagal asmeninius šeimos duomenis, šventės kaltininko charakteristiką.
5. Padaryto maketo elektroninė versija siunčiama suderinti. Tik suderinus galutinį maketą, darbas atiduodamas spaudai.
6. Siunčiant savus tekstus bei pildant anketą būtina juos pateikti lietuviškais rašmenimis.
7. Taip pat galime atspausdinti Jūsų pačių sumaketuotus laikraštukus. Puslapių skaičius turi dalintis iš 4.
8. Nurodykite, kokiu būdu turi būti pristatytas užsakymas:
Atsiimsite patys adresu: K.Petrausko g. 26-111, Kaunas (prieš atvykstant suderinti atsiėmimo laiką).
Per kurjerį – 3,5 €, per Omniva paštomatus - 2,3 € (reikalingi duomenys – vardas pavardė, adresas, tel. nr., pašto kodas ar paštomato adresas).

Laikraštukai spausdinami ant 130 gsm kreidinio blizgaus popieriaus pasirinktinai: A3 formatu iš abiejų pusių, lenkiami pusiau arba ant A4 popieriaus ir surišami kaspinėliais.


Krikštynų laikraštukai pagaminami per 4-8 d.d. nuo maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo. 

Maketo kaina:

 
4 psl. laikraštuko maketo paruošimas 10 € 
8 psl. laikraštuko maketo paruošimas 15 € 
12 psl. laikraštuko maketo paruošimas 25 € 
16 psl. laikraštuko maketo paruošimas 35 €

 

1 vnt. spaudos kaina


4 puslapiai (2 lapai) – 2 € 
8 puslapiai (4 lapai) – 4 € 
12 puslapių (6 lapai) – 6 € 
16 puslapių (8 lapai) – 8 € 
20 puslapių (10 lapų) – 10 € 

Kaina skaičiuojama taip, pvz.: užsakant 8 puslapių žurnalą, 3 spaudos vienetus: 15 € + (3 vnt. x 4 €) = 27 €

Pirštų antspaudų...

Pirštų antspaudų svečių medis skirtas įsiamžinti krikštynų svečiams. Šventės svečiai priglaudžia savo pirštus prie rašalo pagalvėlės ir tada ant medžio šakų uždeda  savo pirštų antspaudus , kurie atrodo tarsi medžio lapeliai. Po kiekvienu lapeliu svečias dar gali parašyti savo vardą, taip žinosite, kas dalyvavo jūsų šventėje. Po krikštynų svečių medį galima įrėminti arba, jeigu jis atspausdintas ant drobės su porėmiu, tiesiog pakabinti ant sienos -  taip jis taps ne tik puikus krikštynų dienos atsiminimas, bet ir graži namų puošmena.

Girliandos krikštynoms

Krikštynų šventės vietai papuošti dažnai naudojamos girliandos su užrašais "Krikštynos", "Krikštas", taip pat vardinės girliandos, kuriose užrašytas krikštuko vardas. Tai graži ir nebrangi dekoracija, pagyvinanti šventės vietą. Krikštynų girliandos kabinamos patalpoje arba lauke, dažniausiai ant sienos, saldaus stalo, tvorelės, gyvatvorės ar medžio šakų, priklausomai nuo šventės vietos.

Mes siūlome jau paruoštas kabinimui popierines įvairiaspalves girliandas jūsų krikštynų šventei. Jums tereikės jas pakabinti. Girliandos pagamintos ant standaus popieriaus, kokybiškai atspausdintos. Prie jų pridedamos virvelės pakabinimui. Galime pagaminti tik jums skirtą girliandą su norimomis spalvomis, personažais, užrašais. Originaliai papuoškite savo krikštynų šventę!

Šventiniai smeigtukai...

Šventiniai smeigtukai krikštynoms yra puikus būdas papuošti krikštynų stalą, ne jie gali būti smeigiami į keksiukus, sumuštinius, vaisius, pyragaičius ir kt. Taip galite su šiuo mažu akcentu priderinti stalo papuošimą prie savo krikštynų temos. Be to, smeigtukai yra už gerą kainą, todėl sutaupysite, jeigu užsakysite paprastesnius keksiukus ir juos papuošite šiais žaviais smeigtukais.

Kuriame ir individualaus dizaino smeigtukus su jūsų krikštynų data ir krikštuko vardu. jeigu turite savo krikštynų temą ir nerandate jos mūsų el. parduotuvėje, parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir sukursime maketus pagal jūsų pageidavimus.

Krikštynų kvietimai

Krikštynos tai viena iš svarbiausių švenčių vaiko gyvenime, kada jis tampa krikščioniu. Laikantis tikrų krikščioniškųjų tradicijų, reikia prisiminti, kad krikštynos yra religinė šeimos šventė, todėl būtų gražu, jog krikštynų kvietimo dizainas būtų santūresnis, kuklesnis, o spalvos pastelinės (balta, žydra, žalsva, gelsva), simbolizuojančios tyrumą. Kita vertus,  pasauliui modernėjant, galima būtų pažvelgti į krikštynų šventę ir iš žaismingesnės pusės, juk tai vis dėlto yra šventė vaikui. Todėl krikštynų pakvietimai gali būti žaismingi, pritaikyti prie jūsų šventės temos., nes kuo labiau suderinsite visas krikštynų dekoracijas tarpusavyje, tuo jūsų krikštynų šventė bus skoningesnė.

Krikštynų kvietimai yra siunčiami arba perduodami būsimiems šventės dalyviams, kad informuotų apie vaiko žengimą į krikščioniškąjį pasaulį. Tai gražus gestas šventės svečiams, o paskui tai taps puikiu prisiminimu apie gražią šventę. Galimi įvairūs krikštynų kvietimų dizaino variantai, išdėstymas, tekstai, popierius ir t.t. Jeigu nerasite tarp mūsų siūlomų krikštynų kvietimų variantų sau tinkamo, galime pagaminti krikštynų kvietimą individualiai jums pagal jūsų pageidavimus. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

Foto siena krikštynoms

Foto siena krikštynoms - tai graži sienelė, prie kurio fotografuojasi svečiai. Gražios nuotraukos išlieka visa gyvenimui. Be to, tai ir smagi atrakcija, nes fotografavimosi plakatas ne tik stilingai papuoš šventę, bet ir bus puiki vieta bendrai svečių nuotraukai. Įsiamžinkite prie gražios foto sienelės ir turėkite dailias nuotraukas.

Foto sienos gali būti gaminamos ant storo popieriaus arba ant tento.

Maketas gaminamas individualiai, pagal jūsų šventės temą. Savo pageidavimus galite atsiųsti mums el. paštu info@partypanda.lt

Krikštynų žaidimai

Kuo gi užimti krikštynų šventės svečius? Geriausia būtų, kad į tą veiklą šventės metu galėtų įsitraukti tiek didelis, tiek mažas šventės dalyvis, todėl siūlome šventės dalyviams surengti momentinės loterijos žaidimą, kuris suteiks daug azarto ir gerų emocijų.

puslapyje
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
€2.50
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Išpardavimas
Į krepšelį
€26.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€5.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€1.50
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€8.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€15.00
Išparduota
Į krepšelį
€16.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€10.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
€24.00
Išparduota
Į krepšelį
€18.00
Išparduota
Į krepšelį
€22.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
€23.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
€9.00
Išparduota
Rodoma 1 - 200 iš 433 dalykų