Krikštynų etiketės ant butelių pagražina jų estetinį vaizdą, sukuria žaismingą nuotaiką ir gali papildyti šventės temą. Lipdukai ir etiketės ant butelių gali būti pritaikyti pagal jūsų krikštynų šventės temą, pvz, su meškučiais, vėjo malūnėliais, drugeliais, angeliukais ir t.t. Jos gali būti įvairių formų, spalvų bei užrašų. Etiketės gali būti k...

Krikštynų etiketės ant butelių pagražina jų estetinį vaizdą, sukuria žaismingą nuotaiką ir gali papildyti šventės temą. Lipdukai ir etiketės ant butelių gali būti pritaikyti pagal jūsų krikštynų šventės temą, pvz, su meškučiais, vėjo malūnėliais, drugeliais, angeliukais ir t.t. Jos gali būti įvairių formų, spalvų bei užrašų. Etiketės gali būti klijuojamos ne tik ant alkoholio butelių, pvz, šampano ar degtinės, bet ir ant kitos taros, pvz, buteliukų, stiklainiukų, dekoratyvių indų, kuriuose gali būti serviruojami kiti produktai: limonadas, saldainiai, širšių medus ir pan. Taip krikštynų etiketės ir lipdukai gali būti klijuojami ne tik ant suaugusiems skirtų produktų, bet ir vaikams. Kiek džiaugsmo suteiksite mažiesiems šventės dalyviams, jeigu nupirksite vaikiško šampano ir dekoruosite jį vienetine vardine šventine etikete.

Partypanda.lt el. parduotuvėje rasite platų krikštynų etikečių ir lipdukų pasirinkimą: etikečių ant šampano butelių, lipdukų širšių medui ar lipdukų krikštynų lauktuvėms.

Daugiau

Krikštynų etiketės, lipdukai 

Yra 40 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų