Krikštynų šampano etiketė "Angelai"

Krikštynų šampano etiketė "Angelai"

Lipnios etiketės šampanui sukurtos tam, kad papuoštų krikštynų stalą ir atspindėtų jūsų krikštynų šventės temą. Tai dar vienas gražus būdas sukurti jaukesnę šventę. Etiketės atspausdintos ant lipnaus blizgaus popieriaus, iškirptos, taigi jums tereikės jas užklijuoti ant butelio. Etiketė sudaryta iš 3-jų dalių.

Etiketė gali būti kuriama individualiai, kada įrašome krikštuko vardą, krikštynų data bei/ar patalpiname vaikučio nuotrauką. Jei norite užsisakyti individualiai kurtą etiketę, paspauskite žemiau esantį  mygtuką "Informacija individualiam dizainui" ir ten įkelkite vaiko nuotrauką, jei norite, kad ji būtų makete, bei parašykite krikštynų datą bei krikštuko vardą. Išsaugokite duomenis paspaudę mygtuką "Išsaugoti". Ir tuomet pasirinkite iš pasirinkimų "Individualus dizainas+spauda" arba "Tik maketas, o atsispausdinsiu pati (-s)" bei pridėkite prekę į krepšelį.

Dydis: tinka standartiniam 0,75 l šampano buteliui

€1.20

  • Atspausdinta standartinė etiketė
  • Individualus maketas + spauda
  • Tik maketas, o atsispausdinsiu pati (-s)

Kai išsaugosite informaciją, nepamirškite pažymėti pasirinkimuose "Individualus dizainas+spauda" arba "Tik maketas" bei pridėti prekės į krepšelį
Leidžiami formatai: GIF, JPG, PNG

Nuotraukos
Tekstas

loader

* privalomi laukai

Susijusios prekės