Krikštynos tai viena iš svarbiausių švenčių vaiko gyvenime, kada jis tampa krikščioniu. Laikantis tikrų krikščioniškųjų tradicijų, reikia prisiminti, kad krikštynos yra religinė šeimos šventė, todėl būtų gražu, jog krikštynų kvietimo dizainas būtų santūresnis, kuklesnis, o spalvos pastelinės (balta, žydra, žalsva, gelsva), simbolizuojančios tyru...

Krikštynos tai viena iš svarbiausių švenčių vaiko gyvenime, kada jis tampa krikščioniu. Laikantis tikrų krikščioniškųjų tradicijų, reikia prisiminti, kad krikštynos yra religinė šeimos šventė, todėl būtų gražu, jog krikštynų kvietimo dizainas būtų santūresnis, kuklesnis, o spalvos pastelinės (balta, žydra, žalsva, gelsva), simbolizuojančios tyrumą. Kita vertus,  pasauliui modernėjant, galima būtų pažvelgti į krikštynų šventę ir iš žaismingesnės pusės, juk tai vis dėlto yra šventė vaikui. Todėl krikštynų pakvietimai gali būti žaismingi, pritaikyti prie jūsų šventės temos., nes kuo labiau suderinsite visas krikštynų dekoracijas tarpusavyje, tuo jūsų krikštynų šventė bus skoningesnė.

Krikštynų kvietimai yra siunčiami arba perduodami būsimiems šventės dalyviams, kad informuotų apie vaiko žengimą į krikščioniškąjį pasaulį. Tai gražus gestas šventės svečiams, o paskui tai taps puikiu prisiminimu apie gražią šventę. Galimi įvairūs krikštynų kvietimų dizaino variantai, išdėstymas, tekstai, popierius ir t.t. Jeigu nerasite tarp mūsų siūlomų krikštynų kvietimų variantų sau tinkamo, galime pagaminti krikštynų kvietimą individualiai jums pagal jūsų pageidavimus. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

Daugiau

Krikštynų kvietimai 

Yra 13 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų