Teminės krikštynos 

Yra 278 prekės(-ių).

Subkategorijos

Miško tema

Miško tema krikštynose iš ties stebuklinga, nes ji labai tinkama švęsti gamtoje ar norint, kad krikštynų šventė būtų kuo natūralesnė. Sukūrėme keletą krikštynų atributikos variantų miško tema. Jeigu neradote savo norimo, galime pagaminti individualų.

Meškučio tema

Meškučio tema pati populiariausia krikštynose, nes ji tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Be to, dažnai vienas iš mėgstamiausių vaikučio žaislų yra meškinas. Kodėl gi nesurengus krikštynų savo vaiko mėgtsmiausio žaislo tema? Juk tai taip žavu!

Drambliuko tema

Vaiko krikštynos drambliuko tema itin mielas pasirinkimas. Žaismingas personažas ir pastelinės spalvos tinka tiek mergaitei, tiek berniukui.

Supamojo arkliuko tema

Supamasis arkliukas siejamas su vaikyste, gražiais prisiminimais, todėl pasirinkus šią krikštynų šventės temą tikrai neprašausite, nes krikštynosjuk vaikiška šventė.

Zuikio tema

Mielo personažo zuikio krikštynų tema tinka tiek mergaitei, tiek berniukui. Juk dažnai mūsų mažieji ir būna vadinami "zuikiais". Kodėl gi nesurengus ir krikštynų šventės šia tema?

Jūros tema

Jūros tema krikštynoms itin romantiška. Ši tema tinka tiek mergaitės, tiek berniuko krikštynoms. Surenkite mažajam kapitonui tikrą puotą su gražiomis krikštynų dekoracijomis!

Gėlių tema

Gėlių tema krikštynoms labai tinka mergaitėms, nes tai labai romantiška. Kuri moteris nemėgsta gėlių? O mažoms mergaitėms jos taip pat labai patinka. Tad papuoškite savo mažylės krikštynų šventę gėlėmis.

Pelėdžiukų tema

Pelėda - išminties ir mokslo simbolis, todėl pasirinkus tokią krikštynų temą turėsite ne tik gražų personažą savo šventėje, bet ir suteiksite jai simbolinę prasmę!

Drugelių tema

Drugelių tema krikštynoms pasirenkama tada, kai norisi lengvumo, laisvės. Tai labai mergaitiška ir romantiška tema. Sukurkite gražią mažylės krikštynų šventę!

Vėjo malūnėlių tema

Viena iš populiariaisių krikštynų temų berniukui - vėjo malūnėliai. Tema iš ties žavinga, nešaqnti džiugesį. Tad papuoškite savo mažylio šventę ir suteikite sau bei savo svečiams daug džiaugsmo.

Vienaragio tema

Veinaragis - mistiškas gyvūnas, kuris vaikams sukelia daug įspūdžių, todėl krikštynos šia tema bus iš ties išskirtinės. Nebijokite eksperimentuoti ir suteikti krikštynų šventei žavesio.

puslapyje
Į krepšelį
Į krepšelį
€1.50
Išparduota
Į krepšelį
€8.00
Išparduota
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Į krepšelį
Rodoma 1 - 200 iš 278 dalykų