Foto siena plakatas fotografavimuisi

Foto siena plakatas fotografavimuisi

Įsiamžinkite prie gražios foto sienelės ir turėkite dailias nuotraukas, kurios primins krišktynų šventę. Tai taip pat bus smagi atrakcija krikštynų svečiams, nes fotografavimosi plakatas ne tik stilingai papuoš šventę, bet ir bus puiki vieta bendrai svečių nuotraukai.

Ką geriau pasirinkti - popierių ar tentą? Popierius tinka nedidelėms kompanijoms, nes jį riboja dydis (didžiausias 1x2 m ). Be to, popierinį fotografavimosi plakatą lengva pritvirtinti prie sienos tiesiog su lipnia juostele.

Tentas nėra ribojamas dydžio, jis yra storesnis, todėl gali būti naudojamas ir lauke. Gali būti su arba be tvirtinimo skylių šonuose. Tentą galima pritvirtinti su lipnia juostele arba virvelėmis, jeigu ant tento yra tvirtinimo skylės.

Tekstas individualus, todėl paspauskite žemiau esantį  mygtuką "Informacija individualiam dizainui" ir ten parašykite krikštuko vardą ir krikštynų datą. Išsaugokite duomenis paspaudę mygtuką "Išsaugoti" bei pridėkite prekę į krepšelį. 

€35.00

  • ant popieriaus 1x2 m
  • ant tento 2x2 m
  • ant tento 2x3 m

Kai išsaugosite informaciją, nepamirškite pažymėti pasirinkimuose "Individualus dizainas+spauda" arba "Tik maketas" bei pridėti prekės į krepšelį

Tekstas

loader

* privalomi laukai

Susijusios prekės