Kalėdų senelio laiškas jūsų mažyliui

Kategorija: Idėjos Kalėdoms

Vaikystė tuo žavi, jog tai yra trumpas laikotarpis, kurio metu itin tikima stebuklais. Juk kiekvienas jautėme ir jaučiame, kad Šv. Kalėdos vaikystėje buvo ypatingas metas, kuomet visi norėjome pamatyti tą vienintelį ir tikra Kalėdų senelį. Sukurkite svajonių Kalėdas savo mažiesiems - užsakykite Kalėdų senelio laišką. Tai nuostabi dovana jūsų mažyliui, kuriant kalėdinius prisiminimus visam gyvenimui. Be to, tai ir auklėjamoji priemonė, juk kai tave stebi Kalėdų senelis, norisi pasitempti, būti geresniu, padėti tėveliams...

kaledu-senelio-laiskas-rinkinys-partypan

Šv. Kalėdos nebe už kalnų, tad pradėkime kurti kalėdinius stebuklus jau dabar! Nustebinkite savo vaiką spalvingu vardiniu Kalėdų senelio laišku, su originaliu voku, ant kurio bus užrašytas vaiko vardas ir pavardė bei tikslus jūsų namų adresas. Rinkinyje taip pat rasite atsakymą Kalėdų seneliui bei originalų magnetuką. Viskas atspausdinta ant kokybiško popieriaus. Rinkinio kaina 8 €. Pristatymas nemokamas! 

Norėdami užsakyti Kalėdų senelio laišką parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt . Laiške nurodykite vaikučio vardą bei pristatymo adresą, o mes jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Kalėdų senelio laiškas

Tai stebuklingas laiškas, kuriame užsimenama apie Kalėdų senelio gyvenimą, tačiau daugiausiai dėmesio skiriama mažyliui. Vaikas pagiriamas, paskatinamas būti geru, pasveikinamas su šventėmis bei jo pasiteiraujama, apie ką jis svajoja, ko norėtų gauti dovanų. Taigi tai ne tik staigmena vaikui, bet ir puiki priemonė tėveliams sužinoti apie savo mažylio svajones ir norus. 

Laiškas atspausdintas ant A4 formato kokybiško popieriaus. Spauda dvipusė, dizainas labai spalvingas ir žaismingas.

  

Laiškas atsakymas

Rinkinyje rasite atsakymo į Kalėdų senelio laišką lapą, kuriame jūsų mažylis pats arba su jūsų pagalba turės išvardinti savo atliktus gerus darbus bei svajones apie dovanas. Jeigu šiais metais jau nebespėsite parašyti atsakymo laiško, turėsite jį kitų metų svajonėms.

Personalizuotas prisegamas ženkliukas

Pridedame dovanėlę - prisegamą ženkliuką su vaikučio vardu šventės metais, kurį turėsite kaip gražų prisiminimą nuo Kalėdų senelio. 

Gero vaiko diplomas

Laiške taip pat rasite GERO VAIKO DIPLOMĄ, kurį senelis siunčia vaikučiui už per metus padarytus gerus darbus. Tai puikus paskatinimas vaikučiui ir ateinančiais metais elgtis gražiai.

Personalizuotas vokas

Kalėdų senelio laiškas ir jo priedai atkeliaus gražiame personalizuotame voke, išmargintame paveikslėliais, ir antspauduotas teisiai iš Laplandijos.

Siuntimas 

Kalėdų senelio laiškas atkeliaus neregistruotu paštu. Siuntimo išlaidos įskaičiuotos į rinkinio kainą.

Kaina

Rinkinys + siuntimas kainuoja 8 €

Užsakymas

Norėdami užsakyti Kalėdų senelio laišką parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt . Laiške nurodykite vaikučio vardą bei pristatymo adresą, o mes jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Straipsniai toje pačioje kategorijoje

Panašūs straipsniai

Komentarai

Palikite savo komentarą