Puošni krikštynų šventė

Kategorija: Krikštynų idėjos

Krikštynos viena gražiausių švenčių vaikelio gyvenime, kada jis tampa tikru krikščioniškojo pasaulio nariu. Tai jauki ir šilta šeimos šventė, kurią būtinai reikia pažymėti gražiai pasipuošus. Krikštynos, kitaip nei gimtadienis, būna tik kartą gyvenime, todėl reikėtų skirti ypatingą dėmesį krikštynų šventės pasiruošimui: apgalvoti dekoracijas, dovanėles krikštynų svečiams bei krikštatėviams, numatyti krikštynų fotosesijos vietą bei atributiką. Tikimės, kad su mūsų pagalba bei idėjomis surengsite nepamirštamą šventę ne tik savo šeimai, bet ir krikštynų svečiams! Taigi, nuo ko pradėti?

 

  

Krikštynų kvietimai

Krikštynų kvietimai yra siunčiami arba perduodami būsimiems šventės dalyviams, kad informuotų apie vaiko žengimą į krikščioniškąjį pasaulį. Krikštynų kvietimai gali būti įvairaus dizaino, pritaikyti prie jūsų šventės temos, su ar be vaikučio nuotrauka. Vieni renkasi santūresnį, kuklesnį krikštynų kvietimo dizainą, pastelines spalvas (baltą, žydrą, žalsvą, gelsvą), nes laikosi tikrų krikščioniškų tradicijų, kadangi krikštynos yra religinė šventė. Kiti į šią šventę žiūri žaismingiau, nes tai yra vaiko šventė, todėl renkasi ryškesnes spalvas ar net pasakų, filmukų herojus kvietimams pagražinti.

Mes partypanda.lt galime pagaminti originalų, tik jūsų šventei skirtą kvietimo dizainą pagal jūsų pageidavimus. Kvietimai spausdinami ant standaus 300 gsm popieriaus, gali būti su lenkimu ar be lenkimo, dvipusiai. Kvietimus darome ir spausdinaime nuo 1 vnt., todėl galite užsisakyti tiek kvietimų, kiek jums iš tikrųjų reikia. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

 

 

 

 

Krikštynų diplomai, pasižadėjimai, padėkos, sertifikatai

 

Krikštynų šventės metu neatsiejamu atributu gali tapti krikštynų diplomai, kurie leis kiekvienam krikštynų šventės dalyviui pasijusti ypatingu, o jeigu juos įteiksite žaidimo forma, tuomet šventė bus tikrai smagesnė. Paprastai krikštynų diplomai teikiami seneliams, tėveliams, krikšto tėveliams ar kiekvienam svečiui atskirai. Be to, tai bus ir puiki atminimo dovana kiekvienam šventės dalyviui! Įsivaizduokite, kaip smagu bus seneliams, jeigu jie gaus tikrą diplomą, patvirtinantį, jog jie jau oficialiai tapo TIKRAISAIS SENELIAIS arba tėveliai/ krikšto tėveliai džiaugsis gavę originalius pasižadėjimus mažyliui, kuriuos turės viešai perskaityti ir vykdyti. Turėtų likti nepamiršti ir broliukai bei sesutės, jiems taip pat esamę sukūrę nuostabius pasižadėjimus. Tereikia išsirinkti iš mūsų siūlomo asortimento arba galime pagaminti prie jūsų šventės temos derančius diplomus. Krikštynų diplomai atspausdinti ant standaus A4 formato kokybiško popieriaus. Gaminame nuo 1 vnt. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales. Mūsų siūlomą asortimentą su kanomis galite rasti čia.

 

  

 

Žaidimų kortelės

 

Paprastai per krikštynas svečiai krikštukui sako daug linkėjimų bei pažadų. Juos gražiai įamžinti galite pažadų bei linkėjimų kortelėse. Tai taip pat bus šauni atrakcija krikštynų šventės metu, nes svečiai turės užpildyti korteles ir jas galėsite garsiai perskaityti, taip gaudami daug smagių emocijų.

Suteikite krikštynų svečiams smagią atrakciją - leiskite paspėlioti, kokia galėtų būti būsimoji krikštuko profesija. Žavios, žaismingos, netgi vienetinės būsimosios profesijos spėjimo kortelės - į jas įrašykite savo spėjimą, o po daugelio metų galėsite pasižiūrėti, kieno spėjimas buvo arčiausiai tiesos. 

Kortelės, pagamintos ant standaus (250 g/m2) kokybiško popieriaus. Vėliau kortelės gali būti saugomos iki 18 vaiko gimtadienio ar kitos progos. Tai puikus atsiminimas ir smagi šventės pramoga. Mūsų siūlomą asortimentą su kanomis galite rasti čia ir čia. O jeigu nerandate, kas jums tiktų, galime pagaminti, tiesiog paraškite mums, ko norite el. paštu info@partypanda.lt

 

 

 

 

Krikštynų etiketės ant butelių

Krikštynų etiketės ant butelių pagražina jų estetinį vaizdą, sukuria žaismingą nuotaiką ir gali papildyti šventės temą. Lipdukai ir etiketės ant butelių gali būti pritaikyti pagal jūsų krikštynų šventės temą, pvz, su meškučiais, vėjo malūnėliais, drugeliais, angeliukais ir t.t. Jos gali būti įvairių formų, spalvų bei užrašų. Etiketės gali būti klijuojamos ne tik ant alkoholio butelių, pvz, šampano ar degtinės, bet ir ant kitos taros, pvz, buteliukų, stiklainiukų, dekoratyvių indų, kuriuose gali būti serviruojami kiti produktai: limonadas, saldainiai, širšių medus ir pan. Taip krikštynų etiketės ir lipdukai gali būti klijuojami ne tik ant suaugusiems skirtų produktų, bet ir vaikams.

Partypanda.lt el. parduotuvėje rasite platų krikštynų etikečių ir lipdukų pasirinkimą: etikečių ant šampano butelių, lipdukų širšių medui ar lipdukų krikštynų lauktuvėms. Galime sukurti individualų etiketės dizainą, ant jo uždėti krikštuko nuotrauką. Gaminame nuo 1 vnt. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

 

Krikštynų girliandos

 

Krikštynų šventės vietai papuošti dažnai naudojamos girliandos su užrašais "Krikštynos", "Krikštas", taip pat vardinės girliandos, kuriose užrašytas krikštuko vardas, pvz, „Matuko krikštynos“. Tai graži ir nebrangi dekoracija, pagyvinanti šventės vietą. Krikštynų girliandos kabinamos patalpoje arba lauke, dažniausiai ant sienos, saldaus stalo, tvorelės, gyvatvorės ar medžio šakų, priklausomai nuo šventės vietos.

Mes siūlome jau paruoštas kabinimui popierines įvairiaspalves girliandas jūsų krikštynų šventei. Jums tereikės jas pakabinti. Girliandos pagamintos ant standaus popieriaus, kokybiškai atspausdintos. Prie jų pridedamos virvelės pakabinimui. Galime pagaminti tik jums skirtą girliandą su norimomis spalvomis, personažais, užrašais. Originaliai papuoškite savo krikštynų šventę! O jeigu nerandate, kas jums tiktų, galime pagaminti, tiesiog paraškite mums, ko norite el. paštu info@partypanda.lt

 

 

 

Svečių pirštų antspaudų medis

 

Pirštų antspaudų svečių medis skirtas įsiamžinti krikštynų svečiams. Šventės svečiai priglaudžia savo pirštus prie rašalo pagalvėlės ir tada ant medžio šakų uždeda  savo pirštų antspaudus, kurie atrodo tarsi medžio lapeliai. Po kiekvienu lapeliu svečias dar gali parašyti savo vardą, taip žinosite, kas dalyvavo jūsų šventėje. Po krikštynų svečių medį galima įrėminti arba, jeigu jis atspausdintas ant drobės su porėmiu, tiesiog pakabinti ant sienos -  taip jis taps ne tik puikus krikštynų dienos atsiminimas, bet ir graži namų puošmena.  Mūsų siūlomą asortimentą su kanomis galite rasti čia. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

 

Šventiniai smeigtukai krikštynoms

 

Šventiniai smeigtukai  krikštynoms yra puikus būdas papuošti krikštynų stalą, ne jie gali būti smeigiami į keksiukus, sumuštinius, vaisius, pyragaičius ir kt. Taip galite su šiuo mažu akcentu priderinti stalo papuošimą prie savo krikštynų temos. Be to, smeigtukai yra už gerą kainą, todėl sutaupysite, jeigu užsakysite paprastesnius keksiukus ir juos papuošite šiais žaviais smeigtukais.

Kuriame ir individualaus dizaino smeigtukus su jūsų krikštynų data ir krikštuko vardu. jeigu turite savo krikštynų temą ir nerandate jos mūsų el. parduotuvėje, parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir sukursime maketus pagal jūsų pageidavimus.

 

 

Foto siena krikštynoms

 

Įsiamžinkite prie gražios foto sienelės ir turėkite dailias nuotraukas, kurios primins krikštynų šventę. Tai taip pat bus smagi atrakcija krikštynų svečiams, nes fotografavimosi plakatas ne tik stilingai papuoš šventę, bet ir bus puiki vieta bendrai svečių nuotraukai. Foto sienos gali būti gaminamos ant storo popieriaus arba ant tento, įvairaus dydžio. Parašykite mums el. paštu info@partypanda.lt ir susiderinsime visas detales.

 

Komentarai

Palikite savo komentarą