Krikštynų, gimtadienių, vestuvių žaidimas - nutrinami loterijos bilietai

Kategorija: Krikštynų idėjos

Įtrauk šventės svečius į šventinės loterijos sūkurį! Planuojate artimiausiu metu šventę, nesvarbu, tai gimtadienis ar krikštynos, o gal įmonės vakarėlis, visada kyla klausimas, o kuo gi užimti šventės svečius? Momentinė loterija puikus pasirinkimas, nes tinka tiek mažam, tiek dideliam.

krikstynos-loterijos-nutrinami-momentini

Šventiniai loterijos bilietai yra su nutrinamu sluoksniu kaip tikroje loterijoje. Dažniausiai siūlome rinktis vieną arba tris nutrinamus sluoksnius. Kiek ir ko šventės dalyviai gali laimėti nusprendžiate jūs arba išsirenkate iš prizų sąrašo. Loterijos bilietai gali būti visi laimingi, bet gali būti taip, jog kai kam laimę teks bandyti dar kartą. Šmaikštūs laimėjimai ir aprašymai. Pridedama instrukcija loterijos rengėjams, kad iš anksto būtų galima pasiruoši dovanėles.

Loterijos bilietų dydžiai yra 10 x 7 cm. Atspausdinti ant kokybiško 300 gsm popieriaus.

10 vnt. nutrinamų loterijos bilietų su vienu sluoksniu kaina 4 €.

10 vnt. nutrinamų loterijos bilietų su trim sluoksniais kaina 5 €.

Esame paruošę šventinių bilietų dizainus su laimėjimais, juos tik reikia išsirinkti pagal norimą šventės temą. Dizainus skirtingoms šventėms rasite čia:

Krikštynos

Vestuvės

Gimtadieniai

Kalėdos

Galime paruošti jūsų šventei individualų nutrinamų loterijos bilietų dizainą pagal šventės temą, pageidavimus, dalyvių skaičių.

Maketo kaina 6 €.

1 vnt. atspausdinto bilieto su vienu nutrinamu sluoksniu kaina 0,4 €.

1 vnt. atspausdinto bilieto su trimis nutrinamais sluoksniais kaina 0,5 €.

Jūsų loterijos bilietus paruošime per 1-3 d.d. Parašykite mums info@partypanda.lt   savo pageidavimus ir padėsime juos įgyvendinti.

Krikštynų momentinė loterija

Dažniausiai didžioji dalis šitos loterijos dalyvių būna suaugusieji, kuriuos krikštynų organizatoriai nori kaip nors užimti, įtraukti į šventę. Pvz, prizai gali būti materialūs: krikštuko nuotraukos, rankų antspaudai ir kt., arba nematerialūs - pasižadėjimai, ką nors padaryti, ar išmokyti krikštuką.

Dažnai krikštynų šventėje dalyvauja ir vaikai, todėl šventės metu galima surengti atskirą loteriją vaikams, kurie nutrynę ir radę tris vienodus simbolius arba vieną simbolį su įvardintu prizu, laimi prizą iškarto arba gauna užuomeną, kur yra paslėptas prizas ir tą prizą gali surasti, o tai vaikams suteikia papildomo azarto ieškoti prizo. Šita momentinė loterija padės dar labiau įtraukti vaikus į šventės sūkurį. 

krikstynu-zaidimai-loterija-bijunai-partkrikstynu-zaidimai-loterija-juros_tema-p

Daugiau pavyzdžių rasite čia>>

Vestuvių momentinė loterija

Puikiai tiks norint šventės dalyvius įtraukti  į vestuvių metu vykstančius žaidimus ir atrakcijas. Jeigu organizuojamos tradicinės vestuvės, kuriose reikia piršliui išpirkti stalą, tai piršlys gali pasiūlyti sužaisti loteriją su tais, iš kurių reikia išsipirkti stalą. Žinoma piršlys iškart bus pasiruošęs sau laimingų bilietų. Kaip ir krikštynų loterijos atveju, prizą laimi šventės dalyvis, kuris randa tris vienodus simbolius arba vieną simbolį su įvardintu prizu. Prizai dažniausiai būną susieti su jaunavedžiais ir jų vestuvių švente. Kadangi loterija ruošiama individualiai prizai ir žaidimai gali būti įvairiausi, pasistengsime įgyvendinti jūsų sugalvotą loterijos idėją.

Kalėdinė momentinė loterija

Kai švenčių laukimas ateina pas kiekvieną į namus, laukiant švenčių galima sudalyvauti ir Kalėdinėje loterijoje.  Ypač populiaru šituo laikotarpiu stilizuoti loterijos bilietėliai su Kalėdų seneliu arba Kalėdų senelio pagalbininku briedžiuku Rudolfu. Kiekviena savaitę laukiant Kalėdų galima surengti mini loterijos vakarą ir taip dar pagražinti Kalėdų laukimą mūsų mažiesiems.

Daugiau pavyzdžių rasite čia>>

Įmonių momentinė loterija

Momentinė loterija populiari ir įmonių vakarėliuose, todėl galime pasiūlyti ir įmonės individualaus dizaino loterijos bilietus dar labiau suteikiant savo vakarėliui azarto. Kiekvienas įmonės darbuotojas, kuris dalyvaus džiaugsis piniginiu laimėjimu, papildoma laisvalaikio diena su kolegomis ar galimybe laimėti atostogas SPA komplekse savaitgaliui ar ką tik jūs sugalvosite.

Spalvingas maketas su nutrinamu dažų sluoksniu, kaip tikroje loterijoje. Šmaikštūs laimėjimai ir aprašymai. Pridedama instrukcija loterijos rengėjams, kad iš anksto būtų galima pasiruoši dovanėles.

Galime pagaminti individualius loterijos bilietus su jūsų pageidaujamais užrašais. Jūsų loterijos bilietus paruošime per  1-3 d.d. Parašykite mums info@partypanda.lt   savo pageidavimus ir padėsime juos įgyvendinti.

Panašūs straipsniai

Komentarai

Palikite savo komentarą