Foto siena gimtadieniui

Kategorija: Gimtadienio idėjos

Foto siena gimtadieniui - tai gražus šventės atributas, prie kurio fotografuojasi svečiai. Gražios nuotraukos išlieka visa gyvenimui. Be to, tai ir smagi atrakcija, nes fotografavimosi plakatas ne tik stilingai papuoš šventę, bet ir bus puiki vieta bendrai svečių nuotraukai. Įsiamžinkite prie gražios foto sienelės ir turėkite dailias nuotraukas.

Foto sienos gali būti gaminamos ant storo popieriaus arba ant tento.

Maketas gaminamas individualiai, pagal jūsų šventės temą. Savo pageidavimus galite atsiųsti mums el. paštu info@partypanda.lt

Maketo+spauda kaina:

Didžiausias dydis ant popieriaus 1x2 m. Kaina 40 €.

Ant tento įmanomi bet kokie dydžiai. Nuo dydžio priklauso ir kaina. Populiariausi šie tento dydžiai:

1x2 m - 50 €
2x2 m - 65 €
3x2 m - 85 €

Galime pagaminti tik maketą, jeigu turėsite kur atsispausdinti. Maketo kaina 20 €.

Popierius ar tentas?

Ką geriau pasirinkti - popierių ar tentą? Popierius tinka nedidelėms kompanijoms, nes jį riboja dydis (didžiausias 1x2 m ). Be to, popierinį fotografavimosi plakatą lengva pritvirtinti prie sienos tiesiog su lipnia juostele.

Tentas nėra ribojamas dydžio, jis yra storesnis, todėl gali būti naudojamas ir lauke. Gali būti su arba be tvirtinimo skylių šonuose. Tentą galima pritvirtinti su lipnia juostele arba virvelėmis, jeigu ant tento yra tvirtinimo skylės.

Susisiekite užsakymai su mumis el. paštu info@partypanda.lt

Pristatymas

Galime foto sienelę pristatyti visur, kur tik reikia. Pristatome per kurjerį - 7 €. Atsiimkite patys 5 min. nuo "Megos" adresu: Įgulos g. 3-207 (Adoto verslo centras), LT-47412 Šakių k., Kauno r. (prieš atvykstant suderinti atsiėmimo laiką tel +370 671 99709).

Foto sienų pavyzdžiai

 

Straipsniai toje pačioje kategorijoje

Panašūs straipsniai

Komentarai

Palikite savo komentarą