Kaip pirkti www.partypanda.lt el. pardutouvėje?

 

www.partypanda.lt el. parduotuvėje galite pirkti dviem būdais:

1. Kaip registruotas vartotojas

2. Kaip svečias

 

1. Pirkimas, kaip „Registruotas vartotojas“

Jei dar nesate užsiregistravę mūsų el. parduotuvėje, Jums tai reikėtų padaryti paspaudus viršuje esančią nuorodą "Prisijungti". Laukelyje „Sukurti prisijungimą“ įveskite savo el. pašto adresą ir spauskite mygtuką „Sukurti prisijungimą“. Būtinai pateikite visus duomenis, pažymėtus su žvaigždute, nes tik tokiu būdu galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą. Po registracijos galite rinktis prekes ir jas užsisakinėti.

Norėdami užsisakyti prekes mūsų el. parduotuvėje, išsirinkite jas iš prekių katalogo. Tada įsidėkite jas į krepšelį, paspaudę mygtuką "Į krepšelį". Suformavę savo krepšelio turinį, peržiūrėkite jį paspaudę dešiniame lango kampe esantį užrašą „Krepšelis“ arba kairiame lango šone esantį mygtuką „Pirkti“. Atsivėrusiame lange galite peržiūrėti savo užsakymą, keisti įdėtų į krepšelį prekių kiekius, ištrinti nepageidaujamas prekes. Jeigu norite pridėti papildomų prekių į krepšelį spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Jeigu norite užbaigti pirkimo procesą, žemiau esančiame krepšelio 1 – ame punkte „Paskyra“ yra 3 Jums tinkami variantai:

1. Jei esate prisijungusi (-ęs), iš karto matysite savo pristatymo adresą. Jeigu adresas netinkamas, galite jį koreguoti.

2. Jei nesate prisijungusi (-ęs), skiltyje „Jau užsiregistravusi (-ęs)?“ spauskite mygtuką ”Spausti čia“ ir nurodykite savo prisijungimo duomenis.

3. Jei nesate užsiregistravusi (-ęs) mūsų el. parduotuvėje, bet norėtumėte tai padaryti, pasirinkite skiltį „Užsiregistruoti ir sukurti naują paskyrą“ ir spauskite mygtuką „Sukurti“. Užpildykite visus reikiamus duomenis.

Kai jau esate prisijungusi (-ęs), keliaukite iki 2 punkto, kuriame pasirinkite norimą pristatymo būdą. Po to būtinai susipažinkite su Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir jas patvirtinkite, nes kitu atveju negalėsite tęsti apsipirkimo. Atlikus šiuos veiksmus, Jums beliks pasirinkti norimą apmokėjimo būdą. Po užsakymo pateikimo, automatiškai į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę ateis pranešimas apie atliktą užsakymą ir jo duomenis.

2. Pirkimas, kaip „Svečias“

Norėdami užsisakyti prekes mūsų el. parduotuvėje, išsirinkite jas iš prekių katalogo. Tada įsidėkite jas į krepšelį, paspaudę mygtuką "Į krepšelį". Suformavę savo krepšelio turinį, peržiūrėkite jį paspaudę dešiniame lango kampe esantį užrašą „Krepšelis“ arba kairiame lango šone esantį mygtuką „Pirkti“. Atsivėrusiame lange galite peržiūrėti savo užsakymą, keisti įdėtų į krepšelį prekių kiekius, ištrinti nepageidaujamas prekes. Jeigu norite pridėti papildomų prekių į krepšelį spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Jeigu norite užbaigti pirkimo procesą, žemiau esančiame krepšelio 1 – ame punkte „Paskyra“ spauskite „Pirkti kaip svečias“. Užpildykite visus reikiamus duomenis. Tai atlikus, keliaukite iki 2 punkto, kuriame pasirinkite norimą pristatymo būdą. Po to būtinai susipažinkite su Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir jas patvirtinkite, nes kitu atveju negalėsite tęsti apsipirkimo. Atlikus šiuos veiksmus, Jums beliks pasirinkti norimą apmokėjimo būdą. Po užsakymo pateikimo, automatiškai į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę ateis pranešimas apie atliktą užsakymą ir jo duomenis

 

Linkime paprasto ir malonaus apsipirkimo PartyPanda.lt el. parduotuvėje.