Vaiko gimtadienio/ krikštynų pasiekimų lenta metraštis

Kategorija: Gimtadienio idėjos

Vaiko pasiekimų lenta arba kitaip pasiekimų metraštis – tai nuostabi atminimo dovana gimtadienio proga ar krikštynoms. Ypač tinka įprasminant pirmuosius vaikučio gyvenimo metus, kai per tokį trumpą laiką jis sparčiausiai tobulėja, išmoksta naujų dalykų, atskleidžia savo charakterį, demonstruoja gebėjimus ir pomėgius. 

Gimtadienio pasiekimų lentoje / metraštyje sutalpiname visus vaiko pasiekimus, pomėgius, išdaigas, mylimiausius žaislus ir t.t. Padarome metraštį spalvingą, patalpiname jame žaismingus personažus, kuriuos galbūt mėgsta jūsų vaikas arba jų tema organizuojate gimtadienį.

Tai puikus gimtadienio arba krikštynų šventės akcentas, o vėliau – stilinga interjero detalė jūsų namuose.

Populiariausias metraščio dizaino variantas - juoda lenta, tarsi užrašyta kreida. Ypač tokio dizaino grožis atsiskleidžia spausdinant pasiekimų lentą ant drobės su porėmiu, nes tuomet spalvos būna itin sodrios, išryškėja viso dizaino grožis. Be to, tai labai patogu, nes jums jau nebereikia galvoti, kaip metraštį įrėminti, tereikia surasti savo namuose ar šventės patalpoje vietą, kur jį pastatysite ar pakabinsite.

Krikštynoms labiau tinkamas baltas metraščio variantas, nes krikštas nuo seno yra neatskiriamas nuo baltos spalvos. Dailiai įrėmintas metraštis gali būti graži simbolinė krikšto tėvelių dovana, turinti išliekamąją vertę ir džiuginanti savo originalumu. Krikštynų lentoje / metraštyje talpinama informaciją apie kirkštuko (-ės) krikšto vietą, datą, krikšto vardą, krikštatėvius ir kita svarbi informacija. Dažnai metraštis papuošiamas krikštuko (-ės) nuotrauka.

Neretai tėveliai renkasi ir spalvotus metraščio variantus, kuomet jį nori priderinti prie savo namų interjero ar tiesiog tai būna mylimiausia vaikučio spalva.

Galime pagaminti metraštį / pasiekimų lentą pagal individualius jūsų pageidavimus. Maketą pritaikome individualiai, galite pasiūlyti savo temą, o jei jos neturite, mes pasiūlysime savo. Paruošiamas A3 (29,7 x 42 cm) formato maketas, kurį galėsite atspausdinti tiek ant popieriaus, tiek ant drobės. Galite atsispausdinti patys, o jeigu pageidaujate gauti kokybišką ir greitai pagamintą produktą, galime atspausdinti ir mes. Metraščio maketo kaina - 15 €. Spauda ant popieriaus - 3 €, ant drobės su porėmiu - 21 €.

Jubiliato ar krikštuko duomenis užpildykite šiame dokumente (parsisiųsti) ir atsiųskite mums el. paštu info@partypanda.lt . Visus iškilusius klausimus taip pat galime atsakyti ir tel. +370 671 99709

Gražiai įprasminkite savo mažylio metus gimtadienio metraštyje / pasiekimų lentoje!

Straipsniai toje pačioje kategorijoje

Komentarai

Data Friday, September 22, 2017 Autorius exunijuwusiw Comment Link
http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Rodymas 1 - 1 iš 1 puslapio

Palikite savo komentarą