Mokėjimo būdai

Mes savo klientams siūlome visus populiariausius atsiskaitymo būdus, įskaitant ir atsiskaitymą grynaisiais pinigais.

Elektroninis pavedimas

 

Už užsakytas prekes www.partypanda.lt parduotuvėje galite atsiskaityti elektroniu pavedimu. Saugų elektroninį pinigų pervedimą garantuoja www.mokejimai.lt sistema, kurios pagalba, būsite iš mūsų svetainės perkelti į savo banko svetainę: (AB bankas "Swedbank, AB SEB bankas, AB bankas "DnB Nord", AB "Medicinos bankas", AB "Citadele" bankas, "Danske" bankas, AB "Nordea" bankas, AB "Šiaulių bankas"), o sumokėję automatiškai būsite sugrąžinti atgal.

 

Kaip susimokėti:

 

1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Pasirinkite apmokėjimo metodą“ pasirinkite „Mokėti per Mokejimai.lt sistemą bankiniu pavedimu“.

2. Atsivėrusioje užsakymo suvestinėje pasirinkite banką, per kurį norite pervesti pinigus ir spauskite „Patvirtinu užsakymą“.

3. Automatiškai Jus nukreipsime į banko puslapį ir perduosime elektroninės bankininkystės sistemai duomenis, kokią sumą reikia apmokėti.

4. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir susiraskite suformuotą mokėjimą už pasirinktas pirkti prekes.

5. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į mūsų svetainę.

 

Taip pat siūlome galimybę atsiskaityti už prekes bankiniu pavedimu per savo el. bakininkystės sistemą.

Kaip susimokėti:

 

1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Pasirinkite apmokėjimo metodą“ pasirinkite „Mokėti bankiniu pavedimu per elektroninę banininkystę“.

2. Atsivėrusioje užsakymo suvestinėje rasite duomemis, kaip padaryti bankinį pavedimą per el. bankininkystės sistemą. Tie patys duomenys bus atsiųsti ir į Jūsų el. paštą.

3. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir padarykite pavedimą į mūsų sąskaitą pagal nurodytus duomenis.

5. Gavus pavedimą, mes Jums išsiųsime prekes.

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

 

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galite atsiskaityti kurjeriui, pristačius Jūsų užsakymą, ar atvykus į prekių atidavimo punktą Įgulos g. 3-207 (Adoto verslo centras), LT-47412 Šakių k., Kauno r.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.